Херо: Дълбоко се съмнявам във феърплея на българския футбол (видео)

Наставникът на Черноморец Димитър Димитров обяви, че акулите имат шанс да се спасят, макар днес да загубиха с 0:2 гостуването си на Славия.

"Един мач, който можеше и да не го загубим. През първите двайсет минути излязохме три пъти сами срещу вратаря, но неумението на нашите футболисти да реализират ситуацията си пролича. При първата атака на домакините допуснахме гол, което доведе до леко объркване в организацията ни. През второто полувреме по същия начин – нашият отбор владееше ситуациите, ударихме и греда, а при една даже неголова ситуация си отбелязахме автогол, който ни прекърши и реши мача. Във футбола неумението пред гола оказва своето влияние.

Такава е ситуацията при нас – тежка е, трудна е. Причините са много. Аз съм свикнал да се боря докрай и ще се боря. Трябва обаче малко да се променят нещата.

Трябва да се направи добра селекция и след това да се борим. Има още доста точки да се разиграват. Ако се играе честно, ние имаме своите шансове, въпреки че дълбоко се съмнявам във феърплея в българския футбол“, категоричен е Херо.

снимка: Марин Маринов, Sportal.bg