Радуканов: Съжалявам, че така се получи

Наставникът на Славия Милен Радуканов заяви след домакинската загуба с 2:1 от Литекс, че съжалява за допуснатото поражение.

"Съжалявам, че така се получи. Аз не обичам да говоря за късмет. Вярно, можехме да спечелим, но какво да се прави. Трябва да продължим да работим, за да може през целия мач да бъдем на ниво. Не както днес само през вторите 45 минути.

Липсата на достатъчно точки ни скова през първото полувреме. На почивката си казахме, че няма какво да губим. Затова променихме играта и бяхме по-агресивни. Изпуснахме доста положения", заяви Радуканов.