Загорчич: Ваюши си изкара малко глупав жълт картон, но имаме 25 човека за ЦСКА

Наставникът на Литекс Златомир Загорчич обяви победата на оранжевите с 2:1 като гост на Славия, че е напълно заслужена. В срещата белите направиха куп фрапантни пропуски, но сърбинът сподели:

"Можеше резултатът да е по-различен. И ние изуснахме много ситуации. През първото полувреме изпуснахме 3-4 положения. През втората част Славия изравни и имаше още положения, но смятам, че заслужено Страхил Попов вкара гол, с който победихме.

Ваюши си изкара малко глупав жълт картон. Ядоса се на други неща. Но имаме 25 човека и ще търсим победа срещу ЦСКА", каза Загорчич по повод изкарания от албанеца глупав жълт картон за разкарване на топката, заради което ще пропусне следващия мач на своя тим, който е срещу ЦСКА.

снимка: Марин Маринов, Sportal.bg