Петев: Направихме супер мач

"Направихме супер мач, играхме много добре, заяви старши треньорът на АЕЛ (Лимасол) Ивайло Петев пред БТА. Вчера неговите футболисти измъкнаха драматична победа с 1:0 над градския съперник Аполон пред близо 13 хиляди души на стадион Цирион, а Аполон в същото време е и лидер в класирането. С гола на бразилеца Монтейро в 90-ата минута АЕЛ спечели, а преди днешните мачове заема 2-а позиция.

"Доволен съм, че момчетата се раздадоха. И наистина щеше да бъде несправедливо, ако бяхме завършили наравно. Ние бяхме отборът, който търсеше победата от първата до последната минута. И когато се трудиш, резултатите няма как да те подминат, каза още доволният български треньор.

Българинът за кратко време спечели всички в АЕЛ. Снощи партито за победата започна още в съблекалнята. Въпреки това, по-положителното е, че макар и бавно, жълто-сините отново се очертават като претендент за шампионската титла, коментира днес вестник Керкида.