Аржентина би Босна без Меси, Кун блести (ВИДЕО)

Отборът на Аржентина победи Босна и Херцеговина с 2:0 в контролна среща, играна в Мисури. Двата гола за южноамериканците вкара Серхио Агуеро, а "гаучосите" бяха без своята мегазвезда Лионел Меси, който ще бъде аут от терените до края на годината заради контузия.

Кун вкара първото попадение в мрежата на Асмир Бегович в 40-ата минута. Тогава нападателят на Интер Родриго Паласио навърза двама бранители и вратаря на Босна, но загуби контрол и падна, след което колегата му Агуеро пое топката и я вкара за 1:0. В 66-ата минута голаджията на Манчестър Сити удвои резултата.

АРЖЕНТИНА - БОСНА И ХЕРЦЕГОВИНА 2:0
1:0 Агуеро (40)
2:0 Агуеро (66)