Генов: Маркиньос заслужава суперлативи

Наставникът на Локомотив София Стефан Генов остана доволен от победата с 1:0 на своя тим срещу Любимец. Треньорът заяви, че Маркиньос заслужава суперлативи.

"Трудно играем срещу този отбор, така че очаквах подобен развой на мача. Освен това, в началото стартирахме силно и първите 10 минути лесно стигнахме до положения. Това обаче ни подведе, че ще победим леко, а тимът на Любимец се организира и изравни играта. Усеща се умората в нашите редици. За жалост смените, които направих, по никакъв начин не освежиха играта.

За голмайстора Маркиньос, каквито и суперлативи да се кажат, все ще са заслужени. Новото ни попълнение, централният нападател Седрик Базея, не е в кондиция, но в сряда срещу Славия ще му дам игрови минути през второто полувреме. Срещу „белите“ ще се хвърлим за победа, ако може с разлика, но съм сигурен, че изходът от сблъсъците с тях няма да се реши след първата среща", заяви Генов.