УБА не се затрудни с Кристъл Палас

Отборът на Уест Бромич Албиън победи с 2:0 Кристъл Палас в мач от десетия кръг на Премиър лийг. Домакините стигнаха логично до победата, след като не срещнаха особени затруднения срещу последния в класирането на Висшата лига.

Резултатът бе открит от Саидо Берхаино малко преди почивката. Нападателят, който по-рано се появи като резерва на мястото на Били Джоунс получи топката от Стефан Сесеньон и със силен удар разпечата вратата на съперника. През втората част УБА контролираше събитията на терена и в края на срещата стигна до втори гол. След центриране от корнер Гарет Макоули се разписа с глава и така подпечата трите точки за домакините. Победата прати Уест Бромич на 11-а позиция с 13 точки, докато Палас остават на дъното с едва три.