Пламен Константинов: Бяхме разучили Залъу добре

Българският старши-треньор на Губерния (Нижни Новгород) бе доволен от успеха над румънския Залъу с 3:1, но продължава да има претенция към играта на своите възпитаници.

"В игрови план не бяхме много впечатляващи. Продължихме да се люшкаме, да имаме добри моменти примесени с лоши, в които допускаме не само технически, но и тактически греши. Така, че не съм доволен от това, което видях на полето. Повече ми харесва това, което виждам на тренировките, но не винаги е възможно да се покаже същото и в мача. Бяхме разучили Залъу добре. Спечелихме първата среща, но отново продължихме да ги разучаваме. Залъу е по-опитен отбор от преди. Не са топ отбор, но са събрани прилични играчи, които в някои моменти ни натиснаха. Загубихме втория гейм не само заради липсата на опит, но и заради неизпълнение на треньорските ми указания.
В четвъртата част задачата за победа не отпадна, въпреки че бяхме класирани вече. Играхме пред пълна зала с фенове и нямахме право да подходим небрежно. Винаги трябва да се стремим да даваме победата на феновете", заяви Пламен Константинов след успеха.