Юрген Клоп пак се прояви срещу съдия (видео)

Треньорът на Борусия (Дортмунд) Юрген Клоп отново трябваше да се обяснява на рефер. В събота той неволно удари в главата с топка четвъртия съдия на мача с Шалке 04 от Бундеслигата. Това се случи в 89-ата минута точно след излизането от игра на Марко Ройс. Доволен от преднината с 3:1, Клоп се беше изпънал на стола си и шеговито реши да ритне летящата в негова посока топка. За нещастие коженото кълбо порази арбитъра точно в главата.

И докато това беше случайност, то не такива бяха нещата, когато Клоп се вбеси и се развика на четвъртия рефер по време на двубоя на Борусия с Наполи в Шампионската лига по-рано тази есен. Тогава наставникът беше наказан за две срещи.