Сисе: Запалянковците на Суонси са идиоти

Нападателят на Кубан (Краснодар) и бивш френски национал Джибрил Сисе написа в своя личен профил в социалната мрежа Туитър, че запалянковците на Суонзи са идиоти и ги обвини, че са го обиждали по време на снощния мач от груповата фаза на Лига Европа между уелският и руският тим, завършил 1:1. "Вие сто просто тълпа от идиоти, които искат да ми отмъстят с обиди за лошия резултат. Вие сте мормони и не сте виновни за това", написа Джибрил Сисе в своя личен профил в Туитър.

Джибрил Сисе изравни от дузпа в третата минута на даденото продължение. Суонзи е на първо място в група "А" със 7 точки, а Кубан е на последното, четвърто място в групата с 1 точка. Сисе, който по произход е от Кот д'Ивоар, през това лято подписа едногодишен договор с Кубан, където е партньор в нападение на капитана на българския национален отбор Ивелин Попов. 32-годишният Сисе е бивш футболист на Оксер, Ливърпул, Олимпик (Марсилия), Съндерланд, Панатинайкос, Лацио, Куинс Парк Рейнджърс и Ал Гараф.