Лаудруп: Трябва да си извадим поуките от равенството с Кубан

Мениджърът на Суонзи Михаел Лаудруп предупреди играчите си да си извадят поуките от равенството с Кубан (Краснодар) (1:1) в Лига Европа. "Лебедите" се виждаха победители в срещата, но дузпа в добъвеното време донесе точката на руския тим.

"Разочароващо е, когато водиш с 1:0 и получиш гол на контраатака в последната секунда. Вместо да търсим втори гол, ние просто трябваше да задържим топката в наше владение. Същото трябва да се прави и в последните минути на първото полувреме. Да не забравяме обаче, че играчите ми нямат много опит в Европа. Все още се учим. Затова е важно да излезем ит групите, за да може да изиграем възможно най-много мачове. Понякога е добре да правиш грешки, за да може да се учиш от тях. Тези мачове са по-трудни отколкото хората си представят. Феновете смятат, че щом играем в Премиър лийг трябва без проблем да побеждаваме отборите от по-малки първенства, но в Европа не е точно така", заяви Лаудруп.