Венгер: Фламини е добре, но няма да играе срещу Борусия Д

Венгер: Фламини е добре, но няма да играе срещу Борусия Д

Полузащитникът на Арсенал Матийо Фламини ще пропусне домакинския мач срещу Борусия Дортмунд (Германия) от Шампионската лига във вторник, тъй като е с мозъчно сътресение. Това съобщи мениджърът на "артилеристите" Арсен Венгер. Френският футболист беше сменен в 37-а минута при победата на Арсенал с 4:1 над Норич Сити във Висшата лига в събота. Фламини взе участие в днешната тренировка, но няма да играе в утрешния двубой.

"Фламини е добре, тренира нормално, но няма да играе срещу Борусия. Той удари силно главата си и лекарите ни посъветваха да не играе пет дни", каза Венгер преди мача срещу финалиста в Шампионската лига миналия сезон. Мениджърът допълни, че Фламини ще бъде на линия за мача с Кристъл Палас в събота.

Следвай ни:

Добави коментар

Като регистриран потребител имате достъп до всички налични функционалности.Вход / Регистрация

Анонимен потребител

Чрез тази опция вашите коментари ще излизат публикувани като 'Анонимен', а част от фунцкионалносите може да не са достъпни.

Още от Футбол свят

Виж всички