Евертън спря Уест Хам (видео)

Евертън победи с 2:1 Уест Хам у дома, благодарение на което продължи добрата си серия от шест мача без поражение. Ромелу Лукаку откри резултата в 26-ата минута, когато след удар на Рос Баркли и рикошет топката се озова в белгиеца, който от няколко метра не сгреши.

Мауро Сарате изравни в 56-ата минута след удар от границата на наказателното поле и рикошет в крака на Ягиелка. Леън Осман донесе победата на "карамелите" в 73-ата минута, отбелязвайки 400-ия си мач за Евертън с решително попадение.

Евертън е на осма позиция във временното класиране със 17 точки, докато Уест Хам е на пета позиция с точка повече.