Наполи удари Виола и излезе на трето място (видео)

Отборът на Наполи надви с 1:0 Фиорентина като гост на "Артемио Франки". Единствения гол в мача реализира стрелецът на гостите Гонсало Игуаин в 61-ата минута. При попадението гредата помогна на аржентинеца, а минута по-рано Нето спаси чист гол след удар на Марек Хамшик.

Най-неприятният момент в мача днес за неаполитанците дойде в 25-ата минута, когато нападателят Лоренцо Инсиние се контузи и трябваше да бъде заменен принудително. Все още не е ясно какво е състоянието на италианския национал. С победата днес футболистите на Рафаел Бенитес излязоха на трето място във временното класиране.