Очаквайте в 18:00 часа: Sportal studio live Трудна задача пред ЦСКА - София в реванша след успеха на Ботев (Пловдив) в София - на живо със съставите

Де Бур: Червеният картон реши мача

Старши треньорът на Аякс Франк де Бур разкритикува съдията на мача срещу Барселона Педро Проенса. Бившият холандски национал беше недоволен от червения картон на Жоел Велтман, който, според него, се е оказал решаващ за изхода на двубоя. В крайна сметка Аякс загуби с 0:2.

"Съдията не ни даде дузпа през първото полувреме, а през второто изгони незаслужено Велтман. Това решение убиинтригата. Преди това в немалки периоди контролирахме мача. Много съм доволен от играта ни преди почивката. Със сигурност не заслужавахме да загубим, но през второто полувреме Барса заигра по-силно", коментира Де Бур.

Аякс е на трето място в групата с 2 точки и без шансове за класиране на осминафиналите в Шампионската лига.