Никола Спасов: Изиграхме 20 прекрасни минути

Наставникът на Черно море Никола Спасов заяви след победата над Ботев Пловдив с 2:1, че това е един от най-добрите мачове на неговия отбор.

"Направихме един от най-добрите си мачове. Резултатът не отговаря на показаното на терена. Изключително съм доволен“, сподели Спасов. Първите 20 минути бяха прекрасни. Още първото полувреме резултатът можеше да бъде по-голям. Второто полувреме също започна със ситуации пред вратата на Ботев. Ботев преустроиха играта си и станаха доста по-агресивни в атака.

Доволен съм от играта и от всички момчета. Единственото нещо, което не направихме бе, че не вкарахме повече от два гола. Постигнахме много важни три точки. Продължаваме да играем за три точки във всеки един мач", заяви Спасов.