Празненства във Велико Търново за 100-годишнината на Етър

Моуриньо бесен на съдията

Мениджърът на Челси Жозе Моуриньо не скри разочарованието си от равенството 1:1 срещу Манчестър Юнайтед снощи. "Червените дяволи" изравниха в последната минута, а португалецът още тогава изглеждаше бесен на съдията Фил Дауд, който малко преди това показа червен картон на Бранислав Иванович.

"Разбира се, че предпочитам да бъдем начело на класирането. Имаме четири точки преднина и със сигурност ще останем първи и следващия уикенд. Въпреки това, нямаме много възможности за грешки... или за реферски грешки", заяви Моуриньо.

"След мача дадох пет интервюта и всички започваха с въпроси за съдийството. Моят отговор е, че след като пет човека ме питат за него, значи няма нужда да отговарям. Предпочитам да не говоря за втория жълт картон на Иванович, защото така трябва да се върна назад към неща още от първото полувреме. Тогава се случиха много неща - като неотсадената дузпа срещу Иванович, натрупването на жълти картони, неотсъдени фаулове, тъчове точно пред мен, които бяха давани за Манчестър Юнайтед. Челси игра фантастично и при тези обстоятелства аз съм доволен от моите играчи. Това не е резултатът, който търсехме. Дойдохме за победа и го показахме от първата минута. Представянето ни бе фантастично, резултатът не чак толкова, но е приемлив", допълни португалецът.