Юве би тима на Чочев, вече е 3 точки пред Рома (видео)

Шампионът Ювентус победи без проблеми Палермо с 2:0, с което Старата госпожа поведе в класирането с три точки пред втория Рома. Снощи "вълците" завършиха наравно при гостуването си на Сампдория. Днес българинът Ивайло Чочев не влезе в игра за Палермо и изгледа мача на "Ювентус Стадиум" от скамейката. Попаденията за "зебрите", които днес бяха в синьо, реализираха Артуро Видал и Фернандо Йоренте.

Чилийският национал се разписа в 32-ата минута, след като получи пас от Карлос Тевес и с премерен удар по диагонал матира вратаря Стефано Сорентино. В средата на второто полувреме стражът трябваше отново да вади топката от мрежата си, след като Йоренте го простреля с глава. В края резервата Себастиан Джовинко можеше да направи 3:0, но ударът му срещна страничната греда.