Билялетдинов герой за Торпедо (видео)

Бившият руски национал Динияр Билялетдинов се превърна в герой за Торпедо (Москва) при гостуването на столичани на друг новак в Премиер лигата - Уфа. Мачът завърши 1:1, като домакините поведоха с попадение на Харис Ханджич преди почивката, а влезлият като резерва Билялетдинов донесе точката на Торпедо в 86-ата минута.

Цял мач за Уфа игра бразилецът Марсиньо, който до миналия сезон носеше екипа на родния ЦСКА.

Домакините започнаха силно и в 26-ата минута Ханджич опъна мрежата, след като беше изведен сам срещу вратаря Юрий Жевнов. През второто полувреме Торпедо доминираше и заслужено изравни в 86-ата минута. Тогава Далибор Стеванович сгреши и за Билялетдинов не бе проблем да простреля Давид Юрченко.

В класирането Уфа е на 10 място с 11 точки, а Торпедо има актив от 5 пункта и е на 14-а позиция.