Празненства във Велико Търново за 100-годишнината на Етър

Меси се дърпа за смяна (видео)

Звездата на Барселона Лионел Меси е жаден за още и още голове. Аржентинският стрелец няма търпение да задмине рекорда на Телмо Сара за най-много попадения в Примера дивисион, като може да го стори в сблъсъка с Реал Мадрид идната събота. Във вчерашния мач с Ейбар Луис Енрике смяташе да даде почивка на Лео в последния четвърт час, твърди каталунската телевизия TV3.

При резултат 3:0 и отбелязан гол от Лео наставникът подвикна на "десетката" с желание за смяна. Меси направи знак, че се чувства добре и иска да продължи да играе. Последва умолителен жест на Лучо към футболиста, но южноамериканецът категорично отказа.

В крайна сметка Мунир Ел Хадади влезе на мястото на Неймар. Вижте видео и преценете сами дали интерпретацията на каталунската медия е истинна. Вижте видеото от 0:50 минута до 1:04 минута.

Снимка: Getty Images/Guliver