Байерн разгроми сборен отбор от фенове, Рейна се контузи (видео)

Байерн (Мюнхен) победи сборна формация от свои фенове с 5:1 и спечели трофея "Пауланер Къп". Срещата се превърна в истинско шоу, но за наставника на баварците Джосеп Гуардиола имаше и лоша новина, защото резервният страж Хосе Рейна се контузи още в началото на двубоя и беше заменен от Том Щарке.

Иначе Байерн поведе в 36-ата минута с гол на Томас Мюлер, а малко по-късно Клаудио Писаро уцели гредата. През второто полувреме Гуардиола пусна част от младите таланти на клуба и един от тях - Милош Бентович, се разписа за 2:0 в 69-ата минута. Матис Прюнстер върна едно попадение за сборния отбор, но Михаел Ебервайн, Бантович и Чаби Алонсо оформиха изразителния успех на шампионите.