ЦСКА громи с 6:0, Миланов титуляр във фиестата (видео)

Българският национал Георги Миланов излезе като титуляр за своя ЦСКА (Москва) при разгромната победа с 6:0 на московските "армейци" над Ростов на "Арена Химки". Юношата на Литекс остана на терена до 63-ата минута, когато бе заменен от Алан Дзагоев при резултат 4:0 в полза на ЦСКА. Българинът игра като ляво крило за московчани и имаше дейно участие в атаките на отбора си, като негово центриране бе в основата на третия гол за "армейците".

Двубоят се превърна в солово шоу на новото попълнение на ЦСКА Бибрас Натхо, който записа хеттрик в мача. Два гола наниза и централният нападател на "армейците" Ахмед Муса, а феноменално попадение заби дебютиралият днес Роман Ерьоменко. Домакините решиха мача в своя полза с четири гола в рамките на 12 минути в началото на второто полувреме.

Натхо откри резултата от дузпа в 42-ата минута, след като Дмитрий Торбински съсече в наказателното поле Марио Фернандес. След почивката пък домакините направо развинтиха своя опонент с четири гола за 12 минути и поведоха с 5:0. Ахмед Муса удвои аванса на домакините в 52-ата минута, а само две по-късно Миланов центрира отлично в наказателното поле, Ерьоменко спря топката за Натхо и той с прецизен удар направи резултата класически.

Отново Муса в 59-ата минута бе точен за 4:0, а Ерьоменко направи дебюта си с екипа на ЦСКА запомнящ се с невероятен гол от воле. Крайното 6:0 оформи героят на мача за домакините Бибрас Натхо в 91-ата минута.