Жоро Миланов игра цял мач при загуба от Спартак (видео)

Българският национал Георги Миланов игра пълни 90 минути за ЦСКА (Москва), но отборът му претърпя поражение с 0:1 Спартак (Москва) в четвъртия кръг от първенството. Единственото попадение вкара Дмитрий Комбаров в 61-ата от доста спорна дузпа, отсъдена от съдията Владислав Безбородов заради нарушение на вратаря Акинфеев. При телевизионните повторения обаче се видя добре, че Сергей Паршивлюк майсторски заблуди рефера, а вратарят на армейците не го фаулира. Опитният Комбаров обаче не сбърка и донесе успеха в 55-ото дерби между тези два отбора.

След този мач балансът е 23 победи за ЦСКА, вече 17 за Спартак, а 15 срещи са приключили при равен резултат. Победата на Спартак изравни двата отбора с по 9 точки, като те изостават на 3 от лидера Зенит, който вчера пестеливо преодоля Уфа с 1:0 благодарение също на дузпа, реализирана от бразилеца Хълк. Миланов се представи на доста добро ниво, а в 80-ата минута реферът му вдигна доста пресилен жълт картон за фаул срещу Денис Глушаков. На повторението обаче се видя, че Миланов не докосва противниковия играч. Дебют за ЦСКА направи израелският полузащитник Бебрас Натхо.