Очаквайте в 17:00: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Нюкасъл излъга Реал Сосиедад

Отборът на Нюкасъл Юнайтед пречупи с 1:0 и Реал Сосиедад в приятелска среща, играна пред 19 188 зрители на "Сейнт Джеймсис Парк". Муса Сисоко отбеляза единствения гол в 88-ата минута.

Първият добър шанс се откри пред баския тим в 28-ата минута. Микел Гонсалес намери централния нападател Иманол Агирече, който се провали срещу вратаря Тим Крул. В 41-ата минута Фабрисио Колочини изпусна Агирече, но ударът с глава мина над целта.

В 55-ата минута Роландо Аарънс направи добър рейд, но ударът му не се получи. През второто полувреме по традиция бяха направени множество смени. Играта продължи да е доста вяла и без положения. В 88-ата минута Айосе Перес и Габриел Обертан свършиха чудесна работа и позволиха на Сисоко да отбележи гола за успеха.