Браво и на Тошко Неделев - нов мач и нов гол

След Димитър Бербатов и Тодор Неделев блесна в днешния ден. Българинът в Майнц 05 затвърди отличната си форма, след като заби едно от попаденията за домакинския успех на своя тим с 4:1 над швейцарския ФК Цюрих в четвъртата контрола на отбора за лятото. 21-годишният талант се появи като смяна в 66-ата минута и в 78-ата минута вкара за 3:0.

Това е трети гол за Неделев в проверките на "05" и се очертава като титуляр за мачовете от сезона в Бундеслигата. Той игра и в предишните три срещи и в тях се отчете с още два гола. Какви са плановете на новия треньор Каспер Юлмен за бившата звезда на Ботев (Пловдив) ще стане ясно в края на месеца, когато германците започват участието си в Лига Европа.

Другите попадения за Майнц в спаринга с носителя на Купата на Швейцария бяха дело на Петър Слишкович (43'), на Шон Паркър (63') и на Деванте Паркър (85'). Франсиско Родригес реализира почетно за ФК Цюрих малко след гола на Неделев.