Септември (София) (U16) - ЦСКА-София (U16) /Почивка/ 1:0

Славия приключи лагера в Словения със загуба

Славия загуби с 0:1 от сръбския елитен Ягодина в последния си приятелски мач по време на подготвителния лагер в Словения. Голът за сърбите, които завършиха на трето място в класирането през 2014 година и ще участват в Лига Европа, падна в 83-ата минута и беше реализиран от Дорде Шушнар.

Софийският отбор пропусна на три пъти да изравни в последните минути на двубоя в Мурска собота. Това беше общо петият двубой за "белите" по време на подготовката в Словения. В събота отборът, воден от Милен Радуканов, се завръща в България.

Стартовият състав на Славия: Георги Петков, Цветомир Панов, Димитър Пиргов, Димитър Везалов, Кире Ристевски, Мичел Бургзорг, Станислав Генчев, Жереми Манзоро, Фернандо да Силва, Карлос Фонсека и Мишел Платини