Топузаков: Радвам се, че не изпаднахме в някакъв хаос - играчите на Левски са кадърни

Наставникът на Левски Елин Топузаков отказа да обвини футболистите за четвъртата поредна загуба на сините в "А" група. Това стана след поражение с 0:2 от Ботев в Пловдив.

"От старанието и желанието горе-долу съм доволен. Радвам се, че не изпаднахме в някакъв хаос и се опитахме да играем футбол с чисто футболни средства. Изпуснахме няколко положения и нормално загубихме. Пуснахме голове в края на двете полувремена. Не мога да кажа, че мен ме боли най-много от тези загуби. Има толкова левскари, които ги боли. Натрупаха се загуби, момчетата трябва да продължат да вярват, трябва да покажат, че могат да играят футбол, те са кадърни футболисти. Можем да играем футбол. Опитахме да се надиграваме с чисто футболни средства срещу един от най-добрите отбори в България, дано в останалите мачове ни се получи", каза Топузаков, след което коментира напускането на Бастос по следния начин:

"Бастос пропусна вчерашната тренировка, логично не бе в групата. Очаквайте развитие за него в следващите дни".