Руди Гарсия: Важното е, че можем да продължим да мечтаем

Треньорът на Рома Руди Гарсия остана доволен от победата с 2:0 над Милан, но призна, че играта на неговия тим не му е харесала чак толкова много. Все пак той допълни, че най-важното в случая са трите точки, които дават възможност на тима да продължи да мечтае за титлата и да се надява на грешка от страна на Ювентус.

"В първите 15-20 минути направихме много грешки и движехме топката доста бавно. След това показахме леко подобрение и така дойде и прекрасният гол на Пянич. На почивката си казахме, че трябва да започнем втората част по-стабилно, но ако трябва да съм честен, не съм много доволен от представянето ни и през това полувреме. В крайна сметка обаче това е една страхотна победа. Много съм доволен, че победихме Фиорентина и Милан - два много класни отбора. Най-важното е, че можем да продължим да мечтаем. Нека видим какво ще направи Ювентус. На тях им предстои труден мач срещу Сасуоло. Те играят между два мача в Европа, а това винаги е доста трудно", заяви Гарсия.