Balkan Grand Prix 6

Добра новина за Моуриньо - Ето'о тренира преди реванша с ПСЖ

Най-голямото оръжие на Челси в атака - опитният Самуел Ето'о, тренира днес с отбора, давайки надежда на Жозе Моуриньо, че може да го използва в решаващия реванш от 1/4-финалите на ШЛ срещу Пари Сен Жермен. Французите спечелиха първия двубой с 3:1, а мениджърът на лондончани се оплака, че не е разполагал с истински нападатели.

Ето'о, който има 11 гола, откакто бе привлечен на "Стамфорд Бридж", пропусна последните две седмици, след като получи контузия в началните минути на дербито с Арсенал (6:0). На "Парк де Пренс" Моуриньо започна с Андре Шюрле в ролята на "фалшива деветка", оставяйки Фернандо Торес на резервната скамейка. Испанецът се появи след почивката, но не оправда очакванията. Утре Челси ще има нужда от голове, за да навакса изоставането си, така че евентуалното завръщане на  Ето'о ще бъде от огромно значение за домакините.

Ето'о обаче тренира днес отделно от основната група и все още не ясно дали ще може да започне като титуляр срещу ПСЖ.