39-годишният Дел Пиеро с два гола и асистенция за Сидни ФК (видео)

Легендата на Ювентус Алесандро Дел Пиеро вече е на 39 години, но не е забравил как се вкарват брилянтни голове. Нападателят отбеляза красиво попадение от фаул за своя Сидни ФК в мача срещу Уелингтън Финикс от австралийското първенство. Але всъщност вкара първите два гола при победата на Сидни ФК с 4:1 срещу гостуващия съперник. Голът от фаул бе реаилизиран в 44-ата минута, а преди това, в 33-ата, Дел Пиеро откри резултата от дузпа. Италианецът имаше участие и при третия гол на тима си - за 3:0 в 57-ата минута - едно красиво отборно попадение, при което Дел Пиеро асистира на Себастиан Райъл.