Младшата възраст на Черно море победи Локо Пд като гост

В първия двубой от 21-я кръг на Елитната ни футболна група до 17 години юношите младша възраст на Черно море спечелиха с 3:1 гостуването си на Локомотив (Пловдив).

Варненци взеха инициативата още в началото и в 10-ата минута Тони Атанасов откри резултата с плътен шут от границата на наказателното поле.

Надмощието на гостите продължи и след няколко пропуска в 50-ата минута след асистенция на Николай Минков, Даниел Димитров удвои преднината на гостите. 6 минути по-късно Минков завърши отлично триходова комбинация и свали интригата в срещата.

Малко преди края "смърфовете" все пак стигнаха до почетно попадение след грешка в отбраната на моряците.

Наставникът на победителите Тодор Каменов сподели пред клубния сайт, че е доволен и от резултата и от играта, тъй като неговите възпитаници са контролирали двубоя през цялото време.

Следващата събота от 15.00 часа на стадиона под Аспаруховия мост варненци, които са 6-и във временното класиране приемат Черноморец Бс в поредното издание на морското дерби.

Черно море 17: Валери Вълев, Александър Михайлов, Стоян Илиев, Давид Дараджански, Стефан Иванов, Тони Атанасов, Костадин Георгиев/60-Валери Христов/,Милен Николов/41- Мартин Ванков/, Красимир Крумов, Даниел Димитров /70- Станчо Димитров/, Николай Минков /75- Ивайло Петков/.