УБА изненада Суонзи за първа победа от 1 януари насам (видео)

Отборът на Уест Бромич Албиън изненада Суонзи с 2:1 като гост в мач от 30-ия кръг на Премиър лийг. Това бе първи успех за УБА от осем мача насам в шампионата на Англия, като последната победа за тима бе в първия ден на 2014-а година - 1:0 срещу Нюкасъл.

Ролан Лама откри за домакините още във втората минута на мача, но през втората част Стефан Сесеньон в 52-ата и Юсуф Мулумбу в 85-ата успяха да обърнат резултата в полза на УБА и така да зарадват феновете на "дроздовете".

Победата позволи на играчите на Пепе Мел да се отдалечат на три точки от опасната зона - 28 и 16-о място в подреждането. Суонзи пък вече четири мача няма успех, което смъкна тима до 14-о място с 29 точки.