Вход / Регистрирай се

Ето как за малко да набият Неймар (видео)

Ето как за малко да набият Неймар (видео)

Наставникът на Барселона Луис Енрике се скара на Неймар за фриволното му поведение в края на снощния мач срещу Атлетик Билбао от финала в турнира за Купата на краля. Докато баските се опитваха да атакуват, търсейки изравняването, бразилецът ги ядоса с технично изпълнение край тъчлинията. Играчите от Билбао веднага налетяха на нападателя и за малко да го набият.

"Ако аз бях футболист на Атлетик, и аз щях да реагирам по този начин, че дори още по-крайно", заяви Луис Енрике.

"В Испания на подобно нещо не се гледа с добро око, докато в Бразилия е по-различно и за там е нормално. Напълно разбирам защо съперникът реагира по този начин", добави Лучо.

Защитникът Жерард Пике също порица съотборника си с думите, че не е трябвало да прави чак такъв спектакъл.

Барса спечели двубоя на "Камп Ноу" с 3:1.

Google icon Добави Sportal.bg като предпочитан източник в Google
Следвай ни:

Още от Футбол свят

Виж всички