Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Мицански поигра 29 секунди в плейофа срещу Хамбургер

Българският национал Илиян Мицански влезе като тактическа смяна в добавеното време на първия мач от плейофа за влизане в Първа Бундеслига между Карлсруе и Хамбургер, завършил 1:1. Тимът на Мицански, който завърши трети във Втора Бундеслига, така запази добри шансове да се класира в елита преди реванша на 1 юни на собствения си стадион. Хамбургер пък е изправен пред историческото първо изпадане от елита в историята си.

Роувен Хенингс откри за Карлсруе още в 4-ата минута, след като прокара топката под плонжа на вратаря, тя се рикошира в гредата и влезе в мрежата.
Домакините успяха да стигнат до изравняване едва в 73-ата минута, като атор на попадението стана Иво Иличевич.