Очаквайте в 17:00: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

В ЦСКА избират между Маркович и Маркиньос за нападател

Любослав Пенев ще избира между Маркиньос и Иван Маркович за поста централен нападател в двубоя с Литекс в неделя. Единственият здрав играч на тази позиция Стефан Николич е наказан, след като си изкара червен картон в предишния кръг срещу Локомотив (София).

Маркович веднъж действа на върха на атаката под ръководството на Пенев - при гостуването на Ботев (2:3). Сърбинът обаче не можа да издържи на ниво дори едно полувреме, така че е по-вероятно да влезе като резерва през втората част, а Маркиньос да е титуляр.

По лявото крило пък не е изключено отново да действа Тончи Кукоч. Той бе на тази позиция във втория мач след завръщането на Пенев - с Лудогорец (0:0). Бек в същата зона при това положение ще е Кристиан Супусепа, който стартира там и срещу Локо (София). Като дясно крило се очаква да играе Неманя Милисавлевич, а зад нападателя може да са Борис Галчев и Жуан Фелипе. Титуляр в центъра на защитата ще е капитанът Валентин Илиев.