Партизан и Бандаловски все по-близо до титлата след мъчна победа

Отборът на Партизан Белград направи нова крачка към титлата в първенството на Сърбия след като днес победи трудно с 1:0 аутсайдера Спартак Златибор Вода. "Гробарите" стигнаха до успеха едва в последната минута с попадение на Николе Нинкович, но вече имат 8 точки преднина пред вечния съперник Цървена звезда, който е с мач по-малко. Българският защитник на домакините Иван Бандаловски записа пълни 90 минути за своя тим.

Мачът обаче бе доста труден за Партизан, който доста се поизмъчи срещу прибраната защита на съперника. Все пак шансът бе на страната на столичани, които прибавиха ценни три точки в актива си и вече имат 66 и продължават да водят в класирането три кръга преди края. Спартак пък е все по-застрашен от изпадане, като остава на предпоследното 15-то място с 25 точки и 3 по-малко от спасителното 13-то място, което в момента се заема от Напредак.