Партизан с Бандаловски надви протестиращия Раднички

Сръбският гранд Партизан надигра с 2:1 изпадналия в тежка финансова криза тим на Раднички в мач от 21-ия кръг на сръбското първенство. Българският национал Иван Бандаловски игра цял мач за домакините.

И трите попадения в срещата паднаха след почивката. Партизан поведе в 63-ата чрез Бабович, но аутсайдера Раднички 1923 се върна в срещата чрез Росич в 70-ата минута. В крайна сметка домакините взеха трите точки след точно попадение на Илич. Партизан е лидер в Сърбия с 50 точки, а Раднички 1923 е на дъното, на 16-ата позиция с 14 точки.

Двубоят започна по любопитен начин. След изпълнението на началния удар футболистите на Раднички седнаха на терена в знак на протест срещу това, че ръководството им бави заплатите. Публиката пък ги аплодира да това поведение.