Контролна среща: България (U16) - Вестфалия (U16)

Бока Хуниорс изтръгна победата в Суперкласико (галерия)

Бока Хуниорс ликува в дербито на Аржентина срещу Ривър Плейт. С две попадения в заключителните десет минути домакините стигнаха до успеха с 2:0 на "Ла Бонбонера" от 11-ия кръг на местното първенство. В герои за тима на треньора Родолфо Аруабарена се превърнаха резервите Кристиан Павон и Пабло Перес, които се разписаха съответно в 84-ата и 87-ата минута. 19-годишният Павон беше на седмото небе от щастие, защото спечели бас с агента си, който му е обещал за един месец луксозното си BMW, ако успее да вкара.

С успеха Бока оглави еднолично класирането с 27 точки. Ривър Плейт остана 3-и с 24.
Загубилите ще имат шанс за реванш още на 7 май, когато приемат Бока в мач от Купа Либертадорес на "Ел Монументал".