Ради Кирилов е играч на 29 кръг в Efbet лига

Миланов и ЦСКА (М) се справиха с Торпедо (видео)

Отборът на ЦСКА (Москва) надигра с 2:0 последния в подреждането на руската Премиер Лига Торпедо (Москва). Головете за "армейците" в двубоя от 25-и кръг отбелязаха навършилият по-рано този месец 19 години шведски нападател Карлос Страндберг (50) и направилият много силен мач халф от Израел Бибрас Натхо (69).

Българският халф Георги Миланов бе титуляр за ЦСКА (Москва) и бе сменен от Дмитрий Ефремов в последните секунди.

Символичните домакини - Торпедо, имаха своите шансове през първата част, но ги пропуснаха. Пет минути след почивката Страндберг се възползва от отличен дълъг пас на Натхо и изведе гостите напред в резултата срещу московския им съперник, като и вратарят на Торпедо Юрий Жевнов се намеси лошо. В 69-ата минута Натхо направи резултата 0:2 след великолепна самостоятелна акция и на практика реши мача в полза на действащия шампион.

С днешната победа футболистите на Леонид Слуцкий се доближиха до втория в класирането Краснодар. Миланов и компания събраха 47 точки, с една по-малко от краснодарци. Лидер е Зенит с 56 точки, като питерци и Краснодар все още не са изиграли срещите си от кръга. Торпедо заема последната 16-а позиция с 20 точки, колкото има и 15-ият Амкар.