Възходът на Ростов продължава за сметка на Спартак (Москва)

Отборът на Ростов продължи силната си серия в Премиер лигата на Русия, като днес надигра с 2:1 Спартак (Москва) в среща от 23-ия кръг. Така домакините записаха трета поредна победа на сметката си и се отдалечиха от опасната зона, докато това бе втора поредна загуба и трети мач без успех за столичани, които все повече се отдалечават от местата даващи право на участие в Европа.

И двата гола за Ростов отбеляза Максим Григориев в 35-ата и 82-ата минута, а за гостите се разписа Хуан Мануел Инсауралде в 37-ата минута.

С тази победа Ростов събра актив от 23 точки и излезе на 11-ото място във временното класиране. Спартак пък остава 7-ми с 36 спечелени точки.