Две непроменени нули в Бремен (видео)

Отборите на Вердер (Бремен) и Майнц 05 направи скучно и безплодно реми - 0:0, в среща от 27-ия кръг на германското елитно първенство. Двата тима засега дишат спокойно на добра преднина пред зоната на изпадащите.

Първата част в Бремен беше лишена от емоции пред двете врати. Най-доброто положение до почивката се откри пред Юнус Мали. В 37-ата минута халфът на гостите овладя топката, преодоля вратаря и от пет метра насочи от външната страна на мрежата, пропускайки чудесна възможност. Домакините така и не успяваха да сътворят нещо интересно пред Лорис Кариус.

През второто полувреме двата тима заиграха по-активно в нападение, но отново им липсваше последният пас. В 62-ата минута Дейви Зелке беше освиркан от феновете на "Везерщадион" по време на смяната. Преди дни стана ясно, че 20-годишният талант е подписал договор с втородивизионния Лайпциг.

Снимка: Getty Images/Guliver