Спартак (Плевен) отнесе Ювентус

Плевенският Спартак разби като гост с 6:1 Ювентус (Малчика) в мач от 14-ия кръг на Северозападната В група. Домакините трябва да са доволни, че се отърваха само в толкова. Всичко приключи само за 3 минути. В средата на първото полувреме Васил Шопов се разписа на два пъти. Малко след това Любомир Тодоров направи преднината на гостите категорична – 3:0.

Само за десетина минути в началото на втората част пасивът на домакините набъбна до 0:5. Точни за Спартак бяха отново Любомир Тодоров и Христо Кирев. 18 минути преди края Валентин Антонов реализира почетното попадение за Ювентус. Десетина минути по-късно Антони Иванов оформи крайното 6:1 за плевенският тим. След този успех Спартак запизи аванса си от 4 точки на върха в класирането.