Така изглеждаше кракът на Кристиано на "Сан Мамес" (снимка)

Голмайсторът на Реал Мадрид Кристиано Роналдо нямаше ден днес, както и всички играчи на "лос бланкос". Тимът загуби с 0:1 от коравия и себеотрицателен тим на Атлетик Билбао. Една ситуация обаче можеше да преобърне мач в средата на второто полувреме. В 72-ата минута португалецът поиска дузпа след схватка с вратаря Горка Ираисос и капитана Карлос Гурпеги.

Атлетик Билбао - Реал Мадрид - 1:0 Видеоповторенията показаха, че няма контакт между вратаря и "седмицата", но не се видя дали бранителят фаулира CR7. Веднага след ситуацията Роналдо поиска дузпа и показа на съдията Ундиано Майенко кървящия си глезен. Вижте снимки от положението.

Снимки: Canal +