Очаквайте в 17:00: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Райо Валекано удари Виляреал

Райо Валекано победи с 2:0 у дома Виляреал в двубой от 23-ия кръг на Примера дивисион. Така домакините прекъснаха негативната си серия от три поредни загуби в първенството.

Първото полувреме завърши без отбелязване на голове. В началото на втората част домакините излязоха напред чрез Алберто Буено. В 69-ата минута Гаел Какута удвои, след като засече във вратата отблизо топката. Така Виляреал остана на шесто място с 41 точки, докато Райо се изкачи на 10-ата позиция с 26.