Сампдория сгреши на "Мараси"

Отборът на Сампдория загуби две точки в битката за евроместата в Серия "А". Съставът на Синиша Михайлович не успя да победи у дома Сасуоло, завършвайки 1:1. Така "моряците" продължават да нямат победа в първенството от гостуването си на Парма в средата на януари. Головете в днешния мач паднаха в първите девет минути - първо Франческо Ачерби от гостите откри след 120 секунди игра, а след това Едер изравни.

Равенството на "Луиджи Ферарис" идва добре дошло за Фиорентина. Клубът от Флоренция записа три точки на сметката си по-рано днес, а хиксът в Генуа остави "виолетовите" на четвъртото място във временното класиране.