Волейболистките на Левски с 11-а победа в първенството

Волейболистките на Левски разгромиха Славия с 3:0 (25:9, 25:15, 25:13) в мач от 12-ия кръг на женското първенство на НВЛ на България, игран в столичната зала "Панайот Пондалов".

Така "сините" записаха 11-а победа в шампионата, като с една загуба и 33 точки продължават да оглавяват временното класиране на шампионата. Тимът на Славия пък допусна 10-а загуба, като с 2 победи и 6 точки са на пето място в таблицата.

Волейболистките на Левски постигнаха очаквана победа, като нямаха проблеми. Още в началото "сините" стартираха ударно с 15:3, като затвориха първия гейм с 25:9 за 15 минути. Подобно бе развитието и в останалите две части, в които левскарките вземаха аванс и спечелиха мача бързо за около час.