Бърнли изскочи на повърхността за сметка на Куинс Парк (видео)

Бърнли постигна много важна победа с 2:1 над директния конкурент в борбата за оцеляване Куинс Парк Рейнджърс. Благодарение на успеха домакините се измъкнаха от зоната на изпадащите, но за сметка на това пратиха там днешния си съперник, който остава без нито една спечелена точка като гост от началото на сезона.

Още в 12-ата минута Скот Арфийлд откри резултата, а няколко минути по-късно удар на Джоуи Бартън срещна гредата. Гостите все пак стигнаха до изравнително попадение в 33-ата минута, когато Чарли Остин бе точен от дузпа. Много скоро след това - в 37-ата минута, Дани Ингс донесе победата на Бърнли.

Това бе трети пореден мач без загуба за виненочервените, които са вече 16-и с актив от 20 точки. К.П.Р. е на 18-а позиция с точка по-малко.