Манчини остана недоволен от равенството

Треньорът на Интер Роберто Манчини остана недоволен от равенството 1:1 при гостуването на лидера Ювентус в 17-ия кръг.

"Съжалявам за пропуснатите поне 2-3 възможности да стигнем до победен гол", коментира Манчини, който беше близо до повторение на славната победа с 3:1 от края на 2012 г., когато Интер нанесе първа загуба на "Старата госпожа" на "Ювентус Стейдиъм".
Ювентус - Интер
"Първите 45 минути бяха трудни, но през второто полувреме бяхме по-добри и трябваше да поведем. Един голям отбор би го сторил. Нещата не се променят обаче за един месец. Необходимо е време, за да се промени манталитета на играчите. През вторите 45 минути показахме истинското лице на Интер", добави треньорът, който остави без коментар скандала на теена между голмайстора Мауро Икарди и Даниел Освалдо.

Двамата едва не стигнаха до бой в края, след като аржентинецът не подаде на откъсващия се сам пред вратаря на Ювентус Освалдо, а предпочете да стреля, при това доста неточно и слабо.

Манчини похвали и дебютиралия в този мач Лукас Подолски. Според него германецът вече се чувства добре и със сигурност има какво да допринесе за постигането на целите на Интер.