Нова "червена" победа в дербито! ЦСКА - София съкруши Левски с 3 гола през първото полувреме - на живо с отзивите

Гонзо иронизира своя отбор и вратар: Който уцели вратата на Левски, вкарва гол (видео)

Наставникът на Левски Георги Иванов остана крайно разочарован от загубата с 1:3 от Славия. Гонзо заяви, че част от играчите не са на нивото на клуба. Треньорът добави още, че който уцели вратата на неговия тим, вкарва гол, като по всяка вероятност визираше представянето на Пламен Илиев.

"Не успяхме да реализираме головите си ситуации. Допускаме глупави грешки. Славия имаше три удара и вкара три гола. Който уцели вратата на Левски, вкарва гол. Имаме футболисти, които не са на нивото на Левски, нямат воля и характер. Имаме два леки мача. Сигурен съм, че Левски ще бъде в първата шестица. Не ми се говори едно и също за Херо. Ще търсим вратар. Пламен има доста колебания и ще
трябва да вземем футболист на тази позиция", заяви Гонзо.

"Не обвинявам никого за загубата. Печелим или губим всички. От лявата ни зона имахме доста проблеми. Липсва ни умението да вкарваме голове и поради тази причина няма как да победим. Това
тежи в много на отбора. Със сигурност ще има хора, които ще си тръгнат. Сега не може да се говори, току-що свърши мачът. Трябва първо да уточним нещата с Димитър Димитров", допълни Иванов.
Славия победи Левски с 3:1

Снимка: Марин Маринов, Sportal.bg