Вутов и компания прекъснаха черната си серия

Родният талант Антонио Вутов записа пълни 90 минути при успеха с 3:0 на втория състав на Удинезе в гостуването на Виртус Ланчано в среща от първенството на резервите. Бившият играч на Левски нямаше късмет да се разпише, но помогна на отбора си да регистрира четвърта победа от 12 кръга. "Фриуланите" са на седмо място в група "Б".

Вутов и компания прекъснаха серията си от пет мача без успеха в първенството и вече имат 17 точки. Едноличен лидер в групата е Интер с актив от 32 точки, следван от Милан с 25 точки.

В следващите два кръга Удинезе приема Читадела и Киево (Верона), като има възможност да се изкачи в класирането, ако постигне две победи.